LogoSponsorlogoar

Overnatting og anna sørvis

Overnatting i Geiranger bør bestillast i god til på førehand.


Ho = hotell, C = campingplass, Hy = hytter, Rom = husrom
Overnatting Type Telefon E-post
Dalen Gaard,
Camping og Hytter
Hy+C 90 87 74 60 booking@dalengaard.no
Djupvasshytta Ho 70 17 96 17 info@djupvasshytta.no
Fjelltun Camping Hy+C 70 26 30 40 kontakt@fjelltuncamping.no
Fjorden Camping Hy 70 26 30 77 post@fjordencamping.no
Fossen Campinghytter Hy 70 26 32 00 office@fossencamping.no
Geiranger Camping C 70 26 31 20 post@geirangercamping.no
Geirangerfjorden Feriesenter Hy+C 95 10 75 27 office@geirangerfjorden.net
Grande Fjord Hotell Ho 70 26 94 90 kirstamu@online.no
Grande Hytteutleige og Camping Hy+C 70 26 30 68 office@grande-hytteutleige.no
Hole Hytteutleige Hy 70 26 30 30 post@holehytter.no
Homlong Campinghytter Hy 70 26 30 42
Hotell Geiranger Ho 70 26 30 05 booking@hotel-geiranger.no
Hotel Union Ho 70 26 83 00 geiranger@hotelunion.no
Kragebakk Hy 70 25 90 90 morten@kragebakk.no
Maråk Hytteutleige Hy+Rom 70 26 30 56 post@marak.no
Petrines Gjestgiveri Rom 70 25 92 85 petrines@online.no
Solhaug Camping Hy 70 26 30 76
Hotell Utsikten Ho 70 26 96 60 post@hotell-utsikten.no
Vinje Camping Hy+C 70 26 30 17 post@vinjecamping.no
Westerås Hytteutleige Hy+Rom 92 64 95 37 iwester@online.no

Servering:
Olebuda 70 26 32 30
Djupvasshytta 92 88 76 70
Friaren Bistro 70 26 16 99
Geiranger Hotell 70 26 30 05
Grande Fjord Hotell 70 26 94 90
Hole Kafé 70 26 30 30
Isakkjellaren 70 26 30 40
Brasseri Posten 70 26 13 06
Meroks Café 70 26 16 99
Naustkroa 70 26 32 30
Restaurant Olebuda 70 26 32 30
Petrines Gjestgiveri 70 25 92 85
Union Hotel 70 26 83 00
Hotell Utsikten 70 26 96 60

Service:
Geiranger Maskin
Geiranger Bygg
Geiranger Taxi 40 00 37 41
Coastal Odyssey 95 11 80 62

Butikkar:
Audhild Viken Vevstove
E. Merok Turisthandel 70 26 30 14
Fjordabuda 70 26 30 12
Geiranger Galleri 70 26 31 94
Joker Geiranger 70 26 30 33
Vinjenaustet
Andre sponsorar: